DJ Wodzirej MAYK

Kiedy zagram na Twojej imprezie
długo zostanie ona wTwojej pamięci

Księga Gości

Treść 1-20 z 39.
21.05.2011 17:53
Matra Orczyk

Wesele 30/04/2011 Dom Pracy Twórczej Reymontówka, okolice Siedlec

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego poprowadzenia naszego wesela przez DJ Mayk. Dj Mayk wykazał się punktualnością, choć przejechał pół Polski na nasze wesele i grał do ostatniego gościa. Odpowiednio wcześnie przygotował cały profesjonalny sprzęt muzyczny.
DJ Mayk był z nami przez cały czas w kontakcie - przygotował program wesela odpowiednio wcześniej i wykazał się elastycznością w dostosowaniu go do naszych potrzeb.
W czasie wesela podobała mi się umiejętność dostosowania muzyki do sytuacji - wybierając odpowiednią muzykę DJ potrafł stowrzyć odpowiednią atmosferę (poważną, uroczystą lub odpowiednią do zabawy).
Dziękujemy za świetne poradzenie sobie na weselu, które było dwujęzyczne - rodzina narzeczonego jest anglojęzyczna i ogromną elastyczność w stosunku do naszych potrzeb i propozycji!

Gorąco polecamy DJ Mayk!

23.08.2011 12:03
Agata i Rafał

Witamy :) Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszych poprawinach :) Wszyscy bawili się świetnie. Fachowe podejście do pracy, odpowiednio wcześniej przygotowany sprzęt muzyczny, który zrobił wrażenie. Jednym słowem profesjonalizm w 100%. Super muzyka, przy której chciało się tylko tańczyć i zabawy dostosowane do wszystkich gości, począwszy od małych dzieci do dorosłych. Szczególnie wszystkim spodobało się KARAOKE ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni i naprawdę gorąco polecamy !

Pozdrawiamy :)

Agata i Rafał Dulik
Mielec 14.08.2011

24.08.2011 14:42
Małgorzata i Łukasz

Witamy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za niesamowitą aranżację muzyczną, a także atmosferę zabawy, jaką stworzył DJ MAYK na naszym weselu. Rzadko, kiedy, można spotkać się z takim profesjonalnym podejście do wykonywanej pracy, jak również osobistym zaangażowaniem w pomoc młodej parze przy organizacji oprawy wesela. Muzyka w 100% trafiała w gusta wszystkich obecnych, zarówno tych starszych jak i młodszych, co niejednokrotnie podkreślali podczas wesela sami goście. Miłym zaskoczeniem było również to, iż mogliśmy wkomponować w playlistę nasze ulubione, niejednokrotnie nietypowe utwory, które MAYK doskonale potrafił dopasować do sytuacji. Bezproblemowy kontakt zarówno telefoniczny, e-mailowy, jaki i osobisty. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, bardzo sympatycznemu MAYKowi. Zdecydowanie polecamy go znajomym, jak i wszystkim czytającym zawarte tu opinie. Wybierając go, na pewno zaoszczędzicie sobie dużo stresu i będziecie bardzo zadowoleni.

Przeworsk" Pastewnik"  20.08.2011

15.10.2011 11:44
Aldona i Mieczysław

Witamy! Chcemy podziękować DJ MAYK za oprawę muzyczną naszego przyjecia weselnego w Karczmie "Taberna pod sosnami" w Kielnarowej. Zarówno zaproszeni goście jak i my bawiliśmy się świetnie. Potwierdzeniem niech będą słowa jednego z gości: "Wszystkie orkiestry mogą się schować przy DJ MAYK. DJ MAYK jest najlepszy".  Gorąco polecamy

Kielnarowa "Taberna Pod Sosnami" 01.10.11


25.10.2011 23:46
Magdalena i Paweł;-D

Witamy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za niesamowitą aranżację muzyczną, a także atmosferę zabawy, jaką stworzył DJ MAYK na naszym weselu.Wszyscy bawili się świetnie.Goście weselni bardzo chwalili DJ MAYka pierwszy raz byli na weselu na którym grał didżej i każdemu się podobało.Myśmy sami nie wiedzieli czy każdemu się to spodoba! Dj MAYK na nas samych zrobił ogromne wrażenie Dziękujemy bardzo. Dzięki DJ MAYKowi wesele było udane do samego rana i goście nie chcieli wychodzić;-D Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy gorąco DJ MAYKa pozdrowienia Magda i Paweł

Rzeszów "Hotel Classic" 02.10.2011r.

02.11.2011 18:26
Małgorzata i Krzysztof

Przesyłam Panu jeszcze raz podziękowania za to co Pan zrobił dla Nas. My z żoną dzięki Panu wspominamy ten zwariowany i męczący dzień jako udany. Wracamy do tamtych chwil gdy dzięki Tobie Grzesiu mogliśmy poczuć się wolni i szczęśliwi choć przez chwilę. Zdajemy sobie sprawę że było to też wyzwanie dla Ciebie ale spisałeś się na szóstkę za co Ci jesteśmy bardzo wdzięczni. To co zrobiłeś było super ruszyłeś nawet tych których trudno ruszyć nawet "skały" pląsały nieśmiało bo nieśmiało ale pląsały w Twój rytm.
Dziękuje
Sędziszów Małopolski "Hotel W Starym Młynie" 08.10.2011r.

25.11.2011 16:04
Iza&Adam

Chcielibyśmy bardzo zachęcić wszystkich zdecydowanych na wynajęcie wodzireja zamiast orkiestry, aby wybrali p. Grzegorza! DJ MAYK jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, oprawa muzyczna naszego wesela zorganizowana była fachowo i z dużym zaangażowaniem. Nasza lista piosenek (rockowych!) została umiejętnie wpleciona w weselne przeboje a goście bawili się świetnie (mimo że przebyli wiele kilometrów zanim dojechali z różnych stron kraju). Dj Mayk grał do ostatniego gościa (dosłownie!) gwarantując dobrą zabawę i starając się w pełni wszystkich usatysfakcjonować (a czekała go jeszcze kilkudziesięciokilometrowa droga do domu!). Polecamy mocno p. Grzesia, z pełną odpowiedzialnością, i bardzo dziękujemy za muzyczne wrażenia w tą tak szczególną dla nas noc. Pozdrawiamy, Iza i Adam.

"IMPRESJA" KRASICZYN 11.11.11

12.02.2012 19:21
Sylwia i Robert

miało być krótko ale ... nie będzie MAYK poprowadził naszą zabawę weselną w styczniu 2012. Od samego początku po szczęśliwy finał białym świtem nawiązywał kapitalny kontakt z gośćmi, którzy przed długie godziny praktycznie nie schodzili z parkietu, a stoliki służyły jedynie na wzmacnianie sił witalnych tak potrzebnych przy jakże intensywnej zabawie. Jest to najlepszy dowód na to, że dobór muzyki trafiającej w gusta tak przecież zróżnicowanemu weselnemu towarzystwu oraz stworzenie odpowiedniego klimatu do zabawy jest wielką umiejętnością MAYKA. Również Jego otwartość na nowe i nietypowe rozwiązania na Wasze życzenia oraz zaangażowanie w niewidoczne dla Was szczegóły o których dowiadujecie się później od komplementujących Gości dopełniają jedynie słuszny wniosek : warto Mu zaufać. Sprzęt grający, "błyskający" czy inny ;) oraz przede wszystkim płytoteka - klasa. Dziękujemy - POLECAMY !          

"HOTEL DWOREK" Kolbuszowa 21.01.2012

21.02.2012 12:37
Judyta i Marcin

dzięki MAYK-owi nasze wesele zapamięta każdy !! Naprawdę można powiedzieć, ze udana zabawa zależy w 90 % od dj-a, a my możemy powiedzieć że nasz dj-ej spisał się na 200 % !!! Pozdrawiamy i dziękujemy!!

"RESTAURACJA IMPERIUM" Mielec 04.02.2012

14.04.2012 15:33
Kasia i Janusz

Szczerze polecamy DJ MAYKA zamiast jakiejkolwiek orkiestry a duuużo wesel za nami, fajnie prowadzi konkursy, dobry sprzęt, gra do ostatniego gościa!.

"NOWY DWÓR" Świlcza 09.04.2012

03.05.2012 12:20
Natalia i Jacek

Jeśli się ktoś zastanawia czy zatrudnić DJ Mayk’a, to niech skończy się zastanawiać i go bierze! Dzięki niemu wesele było świetne. Przed weselem, wiele osób ze zdziwieniem pytało nas - "to nie będzie orkiestry?", po weselu z kolei, "gdzie znaleźliście tego świetnego Dj’a?". DJ Mayk zapewnił fantastyczną zabawę nam, oraz naszym gościom. Jest rewelacyjnym weselnym wodzierejem a odpowiednio dobrana muzyka i zabawy powodowały, że nikt nie podpierał ścian i wszystkie pokolenia wspólnie bawiły się na parkiecie. Ludzie którzy do tej pory siedzieli tylko za weselnymi stołami, nagle zawładnęli parkietem. Cała impreza była poprowadzona z odpowiednim wyczuciem chwili a otwartość i osobowość DJ Mayk’a w połączeniu z profesjonalnym sprzętem, wysoka kultura osobista oraz ogrom energii i pomysłów spowodowały, że nasze wesele było wyjątkowe i niezapomniane, za co Mu serdecznie dziękujemy. Zresztą co tu dużo pisać - po prostu profesjonalista, sympatyczny i elastyczny na prawdę godny polecenia!

Hyżne "BPM" 28.04.2012

04.06.2012 13:05
Gabryśka i Dominik

Witam!Chciałam podziękować za świetne poprowadzenie naszego wesela:)Pan Grzegorz jest świetną osobą,umiejętnie godzi ze sobą funkcje didżeja jak i wodzireja:)ogólnie to dużo śmiechu i masa dobrej zabawy:)Grzesiek umiejętnie prowadzi wszelkie zabawy i świetnie potrafi się "wczuć"w towarzystwo:)jest człowiekiem wesołym i łatwo nawiązującym kontakt z ludźmi co bardzo ale to bardzo liczy się przy prowadzeniu tego typu imprez:)Po prostu "wychodzi" do ludzi:)Z czystym sumieniem polecam Grześka na wszelkiego rodzaju imprezy:)czy to 18-stki czy czy 50-siąte urodziny cioci Krysi:)z każdym się dogada, bez względu na wiek:) Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękujemy za świetne poprowadzenie naszej imprezy!Powodzenia i pozdrowienia:)

Rudna Mała 05.05.2012

02.07.2012 10:59
Karolina&Antonio

 Bardzo dziękujemy za świetną zabawę. Wszyscy goście byli zadowoleni i nie było żadnych uwag :) Śmiało możemy polecić wszystkim DJ'a Mayk'a. Jest bardzo kontaktową osobą i co ważne punktualną. Dogrywanie wszelkich szczegółów to była czysta przyjemność.

Rzeszów "Restauracja Dworek" 09.06.2012

03.07.2012 18:56
M i M

 Impreza udana, muzyka fajna, zabawy super, a sam DJ Mayk to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecamy wypróbować!!!

P.S. Dziękujemy za fajną zabawę do białego rana. to była dobra decyzja zatrudnić Ciebie do poprowadzenia wesela.

Albigowa "Stary Młyn" 26.05.2012

10.07.2012 07:16
Gosia & Konrad

Bardzo dziękujemy za świetne poprowadzenie przyjęcia weselnego! Było super!! Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że niektórzy po raz pierwszy bawili się na weselu z muzyką aranżowaną przez dj'a. Polecamy wszystkim!! DJ Mayk jest profesjonalistą. I to sama przyjemność gościć Go na własnym weselu :) Pozdrawiamy gorąco!

Lubaczów "Restauracja u Dina" 7 lipca 2012r.

10.08.2012 21:38
Renata i Łukasz

Witamy. Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszych poprawin. Gdybyśmy jeszcze raz organizowali wesele napewno zatrudnilibyśmy DJ MAYK'a na 2 dni. Impreza była wspaniała, super muzyka dla każdego pokolenia oraz zabawy, które rozśmieszały do łez. DJ MAYK jest osobą bardzo sympatyczną, wesołą oraz łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi. Polecamy go serdecznie!!!!!

Albigowa "Stary Młyn", 04.08.2012 r.

13.08.2012 11:29
Dorota&Artur

Bardzo dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie przyjęcia weselnego. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni a muzyka była dla każdego pokolenia. Fajne zabawy sprawiły że wszyscy bawili się razem i było przy tym dużo śmiechu. Gorąco polecamy DJ Mayka. Jeśli myślicie o wybraniu DJ na wesele lub inną imprezę okolicznościową bierzcie go bez zastanawiania się a nie będziecie zawiedzeni. Polecicie go innym tak samo jak my polecamy go wam. Dj Mayk serdecznie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy!

11.08.2012  "Dom Weselny" Nowy Borek

16.09.2012 15:47
Basia i Marek

Dzięki wielkie za bardzo fajne poprowadzenie imprezy. Wesele było bardzo udane i wesołe dzięki Tobie. Muzyka super dostosowana do każdego wieku i gustu, także dzięki temu każdy się bawił na parkiecie. Gorąco polecamy :)

15.09.2012 Rzeszów "Hotel Horyzont"

21.09.2012 22:19
Ewelina i Mariusz

Bardzo dziękujemy za obsługę muzyczną Naszego wesela jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno My jak i Nasi goście, świetna muzyka grana dla każdego, super zabawy, wszystko dograne perfekcyjnie, każdemu polecam takiego fachowca jakim jest DJ Mayk:) pozdrawiam serdecznie:):)

08.09.2012 Dębica "Stomilanka"

22.09.2012 17:51
Iwona&Mariusz

Bardzo dziękujemy ci Grzesiu za profesjonalizm i dostosowanie się do naszych wymagań, które zrealizowałeś w 100%.Nieoceniona była twoja pomoc podczas przygotowań prezentacji dla rodziców udzielając nam cennych wskazówek o każdej porze. Wesele upłynęło nam w świetnej atmosferze dzięki stałemu kontaktowi z tobą. Potrafiłeś dostosować muzykę do gustu każdego gościa bawiąc nas i gości do białego rana. Polecamy w 100%.

25.08.2012 Nowa Dęba "Karczma Jorgula"

Kontakt

Zachęcam do skorzystania z formularza w celu zamówienia usługi w mojej firmie.

ico 1
(+48) 667 911 187
ico 2
kontakt@djwodzirejmayk.pl